De bibliotheek van onze vereniging

     Onze vereniging heeft een uitgebreide bibliotheek. Hierin kunt u van alles vinden: boeken, tijdschriften, video's en DVD's. Over alle mogelijke onderwerpen binnen onze hobby is wel wat te vinden. Als u iets van uw gading heeft gevonden kunt u dit uiteraard gedurende een bepaalde periode lenen. Een gedeelte van al deze boeken staat in een kast in de Hilde, de zaal waar we onze verenigingsavonden houden. Op deze avonden is de bibliotheek altijd open. U kunt zich melden bij de bibliothecaris (Magnus Bakker) als u iets wilt lenen. Als deze er niet is kan een van de bestuursleden u verder helpen.Een groot gedeelte van wat we allemaal in de bibliotheek hebben, staat bij Magnus Bakker, de bibliothecaris. We hebben boeken over alle mogelijke onderwerpen van de hobby, op gebied van aquaria, terraria, vissen, planten, en nog veel meer. Er zijn complete jaargangen van Het Aquarium, het maandblad van de NBAT. Ook van de Datz, een Duits aquariumtijdschrift, zijn er verschillende jaargangen. Daarnaast beschikken wij over een aantal bladen van Aqua Life en Aqua Plant, twee Japanse tijdschriften. We hebben video's en DVD's over alles wat met aquariumhouden te maken heeft, maar ook hele mooie natuurfilms.

 

 

Hierboven ziet u de kast die in de Hilde staat. In het midden de kast, links en rechts twee detailfoto's.
In de boekenlijst van de bibliotheek ziet u een overzicht van alles wat er in onze bibliotheek te vinden is. Als u van deze lijst iets wilt lenen, kunt u het beste contact opnemen met de bibliothecaris. Hij kan dan zorgen, dat het de eerstvolgende ledenbijeenkomst in de Hilde aanwezig is. Of u maakt een afspraak met hem om het betreffende boek bij hem op te halen.